Drzwi Otwarte
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 02 Kwiecień 2012 06:55
PDF Drukuj Email
RELACJA Z DRZWI OTWARTYCH

Dnia 24 marca 2012r. zorganizowaliśmy w naszej szkole Drzwi Otwarte. Każdy zainteresowany podjęciem nauki w naszej szkole miał okazję zapoznać się z ofertą szkoły, mógł zwiedzić budynek, porozmawiać z nauczycielami i uczniami szkoły. 
Gimnazjaliści i ich rodzice, którzy przybyli na spotkanie z zainteresowaniem obejrzeli prezentację multimedialną o szkole oraz film promujący szkolnictwo zawodowe. Na przybyłych czekały  materiały informacyjne: opracowane broszury i ulotki o szkole. Dodatkową atrakcją były zorganizowane w tym dniu zajęcia artystyczne.
Serdecznie dziękujemy Państwu Marzenie i Leszkowi Stefańskim, którzy na tę okazję przygotowali słodki poczęstunek dla przybyłych gości.


Zmieniony ( Czwartek, 22 Listopad 2012 23:51 )